+385 1 4886 296
 info@gbccroatia.org
           

Certified Green Building Professional experts


Certified Green Building Professional experts 

CERTIFIED "Green Building Professional" generation 2011/2012/2013/2014/2015/2016
R.br. Prezime Ime Tvrtka/Institucija e-mail
1 Aljinović Grgo Cemex Hrvatska d.d. grgo.aljinovic@cemex.com
2 Antunović Tomislav Cemex Hrvatska d.d. tomislav.antunovic@cemex.com
3 Bauer Lovro Fabrika arhitekti d.o.o. lovro.bauer@fabrika-arhitekti.com
4 Ferić Kajo Cemex Hrvatska d.d. kajo.feric@cemex.com
5 Flegar Krunoslav Flemont d.o.o. krunoslav.flegar@flemont.hr
6 Grgat Branimir Hrvatska banka za obnovu i razvoj bgrgat@hbor.hr
7 Griva Tomislav Zumtobel Licht GmbH Tomislav.Griva@zumtobelgroup.com
8 Gulin Ivo  Tekton grupa d.o.o. ivo.gulin@tekton-zg.hr
9 Hečej Dinko Zumtobel Licht GmbH Dinko.Hecej@zumtobelgroup.com
10 Horvat Žarko   zarko.horvat@gmail.com
11 Hrupelj Kristina Ban centar d.o.o. kristinahrupelj.bancentar@gmail.om
12 Ivančić Tomislav Solarart d.o.o. ivancic.tomislav@solarart.de
13 Knez Andrea Tempus projekt knez.andrea@gmail.com
14 Kvasnička Hrvoje Bricmore d.o.o. hrvoje.kvasnicka@bricmore.com
15 Lasan Romana Ured ovl. arhitektice - Romana Lasan romanalasan@gmail.com
16 Mihaljević Ivana Colliers Advisory d.o.o. ivana.mihaljevic@colliers.com
17 Miković Mario Hotel Esplanade mikovic.mario@gmail.com
18 Muhvić Denis Hidroelektra Projekt d.o.o. denis.muhvic@hidroelektra-projekt.hr
19 Nikolić-Malora Kristina Cemex Hrvatska d.d. kristina.nikolic@cemex.com
20 Omerza  Alen ZIM'70 alen.omerza@gmail.com
21 Perković Tomislav Verdispar International tomislav.perkovic1@gmail.com
22 Salopek Baletić Zora Matrica arhitektura d.o.o. zora@matrica-arhitektura.hr
23 Sučić Hrvoje Hrvatska banka za obnovu i razvoj hsucic@hbor.hr
24 Turalija Snježana Hrvatski savjet za zelenu gradnju snjezana.turalija@gbccroatia.org
25 Zakarija Mario US Embassy ZakarijaM@state.gov
26 Abičić Ana Hidroing d.o.o. a.abicic@gmail.com 
27 Pozojević Andriana Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja andriana.pozojevic@mgipu.hr 
28 Šantić Bojana Tim studio d.o.o. bojana.santic@gmail.com
29 Blažević Boris Experto crede d.o.o. boris.blazevic@expertocrede.hr
30 Tabulov Štrelov Daria   dstrelov@yahoo.com
31 Mirković Darko ADDE studio d.o.o. az.arhitekti@gmail.com 
32 Manojlović Daša Randić i suradnici d.o.o. dasa@randic.hr
33 Vlahek Emilija Prokon d.o.o. emilija.vlahek@gmail.com
34 Noršić Patrčević Helena   norsichelen@gmail.com
35 Matic Hrvoje Competent d.o.o. hrvoje.matic@competent.hr
36 Križaj Ida   idakrizaj83@gmail.com 
37 Stankovski Igor Projekt na Savi d.o.o. Igor.Stankovski@hep.hr
38 Mucalo Igor Odvjetnički ured Veršić Marušić igor.mucalo@versiclawoffice.hr
39 Petković Iva Forma Plavo d.o.o petkovic.iva@gmail.com
40 Cigrovski Ivan Intelika d.o.o. ivan.cigrovski@intelika.hr
41 Vukasović Lončar Ivan   vukasovicloncar@gmail.com
42 Sučević Jelena   sucevic.jelena@gmail.com
43 Vučković Karla Tita grupa d.o.o. karla.vuckovic@kutrilin-tpv.hr
44 Kasić Krešimir Ytong porobeton HR d.o.o. kresimir.kasic@gmail.com
45 Špigl Uhrl Kristina Arhi plus d.o.o. kristina.spigl.uhrl@ka.t-com.hr 
46 Čorović Grubišić Ljiljana Arhikon d.o.o. ljiljana@arhikon-sibenik.hr 
47 Perković Mario Grad Koprivnica mario.perkovic@koprivnica.hr
48 Juras Martina Zrcalo inženjering d.o.o. martina.juras@zrcalo-inzenjering.hr
49 Vinski Matija Projektni biro Vinski d.o.o. vinski.matija@gmail.com
50 Budojević Mirela Zagrebačka banka d.d. Mirela.Budojevic@unicreditgroup.zaba.hr
51 Marković Mladen Tehnomobil d.o.o. mladen.markovic@tehnomobil.hr 
52 Šustić Ozana Studio artis d.o.o. susticozana@gmail.com 
53 Cvetko Tursan Romana Sika Croatia d.o.o. cvetko-tursan.romana@hr.sika.com
54 Vlačić Sandro Holcim Hrvatska d.o.o. Sandro.Vlacic@holcim.com
55 Perko Tamara Zagrebačka banka d.d. tamara.perko@unicreditgroup.zaba.hr
56 Vrančić Tanja Časopis "Građevinar" tanja.vrancic@zg.t-com.hr
57 Jukić Neznanović Tajana Grad Rijeka tajana.jukic-neznanovic@rijeka.hr
58 Fabijanić Tea Ured ovlaštene arhitektice Tea Fabijanić fabijanic.ured@gmail.com 
59 Stanojević Valentina   stanojevic.valentina@gmail.com
60 Vihnanek Vedran   vihnanek@gmail.com
61 Hrvatin Vedran ADDE d.o.o. vedranhrvatin1@gmail.com
62 Ćurlin Venko Projekt na Savi d.o.o. venko.curlin@hep.hr
63 Čučković Željko  Oikon d.o.o. zcuckovic@oikon.hr 
64 Antičević Doris IDASSACOMMERCE d.o.o doris.anticevic1@zd.t-com.hr
65 Bogdanić Ivan SUPEUS udruga Ibogdanic007@gmail.com
66 Gero Mark Eco-Logic System mark.gero@gbccroatia.org
67 Gregurec Zagrajski Ivana Ured ovlaštene arhitektice Ivana Gregurec Zagrajski igregurec@gmail.com
68 Ivković Adrijana Student ivkovicadrijana@gmail.com
69 Jovanović Storić  Andrea  ARHETIP d.o.o. arhetipdoo@gmail.com
70 Kovačić Klara Zagrebačka banka d.d. klara.kovacic@unicreditgroup.zaba.hr
71 Krevzelj Željko  Ministarstvo zaštite okoliša i prirode  Zeljko.krevzelj@mzoip.hr
72 Krizmanić Dino Urbis d.o.o. dino.krizmanic@urbis72.hr
73 Kučina Jasminka GEO-CROATIA d.o.o. jkucina@live.com
74 Lauš  Martina ZAVOD ZA PROST. UREĐ. KOPRIV.-KRIŽ. ŽUP. martina.perok@gmail.com
75 Marinić Goran   marinic.goran@gmail.com
76 Munivrana Iris STUDIO MORPHOSIS d.o.o. imunivrana@net.hr
77 Nevistić Niko    nikonevistic@icloud.com
78 Perković Mario Heros d.o.o. Solin mario@heros.hr
79 Rožek Renata Grad Sveta Nedelja renata@grad-svetanedelja.hr
80 Ružić  Martina Ured ovlaštene arhitektice Martina Ružić martina.ruzic@st.t-com.hr
81 Smokvina Jasmina Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost jasmina.smokvina@FZOEU.hr
82 Stašić  Tomislav Hep Esco d.o.o. tomislav.stasic@hep.hr
83 Šolman Hrvoje Arctis d.o.o. hrvoje.solman@arctis.hr
84 Šulina Iva RANDIC I SURADNICI d. o. o. iva@randic.hr
85 Tolić Ivan Hrvatsko društvo krajobraznih arhitekata itolic26@gmail.com
86 Tramišak Nevenka Ured ovlaštene arhitektice Nevenka Tramišak nenaured@gmail.com
87 Vidaković Sanja MEGA POLIS d.o.o. megapolis.zd@gmail.com
88 Vidić Kristina GEO-CROATIA d.o.o. kristinavidic2@gmail.com
89 Zajec Marina Ured ovlaštene arhitektice Marina Zajec zajecmarina@gmail.com
90 Zanki Vlasta Hep Esco d.o.o. Vlasta.Zanki@hep.hr
91 Zausnigg Ivona IDASSACOMMERCE d.o.o. ivona.zausnigg@zd.htnet.hr
92 Žnidarec Weiner Martina A.P.B. ŽNIDAREC-WEINER d.o.o. apb.martina@gmail.com
93 Nižetić Dubravka Hrvatski savjet za zelenu gradnju dubravka.nizetic@gmail.com
94 Bobinac  Goran  Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost goran.bobinac@FZOEU.hr
95 Cafuk  Tatjana   tatjana.cafuk@gmail.com
96 Crnošija  Ernest  GTC Nekretnine d.o.o. ecrnosija@gtc-zagreb.hr
97 Čaić  Daniela  Ministarstvo obrane RH dcaic@morh.hr
98 Ćapeta  Petra    petra.capeta@gmail.com
99 Ćurčić Baldini  Gianmarco  Baldinistudio d.o.o. gb@baldinistudio.hr
100 Dimitrijević Siniša   sinisa.dimitrijevic@zg.t-com.hr
101 Dubraja  Mladen  Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja RH mladen.dubraja@mgipu.hr
102 ECIMOVIĆ  LARISA    larisa.ecimovic@gmail.com
103 Gačić-Pojatina  Alenka  AGP dizajn d.o.o agp.dizajn@inet.hr
104 Golubić  Stjepko    golubic.stjepko@gmail.com
105 Hauptmann  Davor  Kreiranje d.o.o. davor@kreiranje.com
106 Ivanec  Janja    janja.ivanec@gmail.com
107 Karalija Nenad Mapei d.o.o. nenad.karalija@mapei.hr
108 Kirigin Vanja   vanja.kirigin@gmail.com
109 Košmerl  Zoran  HAL d.o.o. zoran@hal-croatia.com
110 Krznar Darko MORH darko.krznar@morh.hr
111 Livaković  Bojan  LOVRIN PORTAL d.o.o. blivakovic@net.hr
112 Marenjak Terezija Silvija  PPP Centar d.o.o. tereza@pppcentar.com
113 Mesić  Davor  Ina d.d. dmesic1@vip.hr
114 Milonja  Dalija  Hiperprostor d.o.o. dalija.milonja@gmail.com
115 Mutnjaković Prebeg  Željka  EXHIBEO ARHITEKTURA d.o.o. zprebeg@hi.htnet.hr
116 Patrk  Nikola  Struktura projekt d.o.o. npatrk@gmail.com
117 Peruzović  Mario    peruzovic@gmail.com
118 Sarić  Nina  VMD Promet d.o.o. nina979@gmail.com
119 Tomić  Jelena  PROJEKT MENSIO d.o.o. jelena.tomic@projekt-m.hr
120 Turalija  Alka  Poljoprivredni fakultet Osijek alka.turalija@pfos.hr
121 Vidakovic  Sanja  MEGA POLIS d.o.o. megapolis.zd@gmail.com
122 Vidović  Majda  VMD promet d.o.o. majda.vidovic@vmdgrupa.hr 
123 Vodička  Kristina Beton Lučko vodicka.kristina@gmail.com
124 Bošković Jerko   boskovic.tesla@gmail.com
125 Bošnjak Nikolina   nikolina.bosch@gmail.com
126 Čajko Damir   damir.cajko@gmail.com
127 Đukić Josipa Grad Velika Gorica josipadukic@yahoo.com
128 Hartman Branislav FZOEU branislav.hartman@gmail.com
129 Hartman  Vanja Hep Esco d.o.o. vanja.hartman@yahoo.com
130 Jukić  Vedran Soda-arhitekti d.o.o. sodaarhitekti@gmail.com
131 Križanac  Kristina   krizanac.k@gmail.com
132 Mandić Damir   mandic_damir@hotmail.com
133 Merdžo  Adrijana MGIPU amarincel@yahoo.com 
134 Miličević Pojatina Martina MAP2STUDIO d.o.o. martina@map2studio.com
135 Perić Ivana Era Nova d.o.o. peric.ivana@gmail.com
136 Peršić  Ivan   ivanpersic.7@gmail.com
137 Pleše  Sabina   plese.sabina@gmail.com
138 Smodila Domagoj E.S.T.U. d.o.o. domagojsmodila@yahoo.com
139 Starčević  Maša Hrvatski savjet za zelenu gradnju masa.starcevic@gbccroatia.org
140 Šarec  Damir Hep Esco d.o.o. Damir.Sarec@hep.hr
141 Uzelac Damjan Toga Inženjering d.o.o. damjan@togaing.hr
142 Vranješ Domagoj Vita Projekt d.o.o. domagoj.vranjes@vitaprojekt.hr
143 Zamolo Mihaela   zamolo.mihaela@gmail.com
144 Žugaj  Tea Hrvatski savjet za zelenu gradnju tea.zugaj@gbccroatia.org

Pokrovitelji - platinasti

Pokrovitelji - srebrni

POSLOVNI ČLANOVI

Sign up for CGBC newsletter: