+385 1 4886 296
 info@gbccroatia.org
           

Certificirani GBPro stručnjaci u Hrvatskoj


Green Building Professional stručnjaci s certifikatom

 

CERTIFICIRANI "Green Building Professional" generacije

2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019

 

R.br. Prezime Ime Tvrtka/Institucija
1 Aljinović Grgo Cemex Hrvatska d.d.
2 Antunović Tomislav Cemex Hrvatska d.d.
3 Bauer Lovro Fabrika arhitekti d.o.o.
4 Ferić Kajo Cemex Hrvatska d.d.
5 Flegar Krunoslav Flemont d.o.o.
6 Grgat Branimir Hrvatska banka za obnovu i razvoj
7 Griva Tomislav Zumtobel Licht GmbH
8 Gulin Ivo  Tekton grupa d.o.o.
9 Hečej Dinko Zumtobel Licht GmbH
10 Horvat Žarko  
11 Hrupelj Kristina Ban centar d.o.o.
12 Ivančić Tomislav Solarart d.o.o.
13 Knez Andrea Tempus projekt
14 Kvasnička Hrvoje Bricmore d.o.o.
15 Lasan Romana Ured ovl. arhitektice - Romana Lasan
16 Mihaljević Ivana Colliers Advisory d.o.o.
17 Miković Mario Hotel Esplanade
18 Muhvić Denis Hidroelektra Projekt d.o.o.
19 Nikolić-Malora Kristina Cemex Hrvatska d.d.
20 Omerza  Alen ZIM'70
21 Perković Tomislav Verdispar International
22 Salopek Baletić Zora Matrica arhitektura d.o.o.
23 Sučić Hrvoje Hrvatska banka za obnovu i razvoj
24 Turalija Snježana Hrvatski savjet za zelenu gradnju
25 Zakarija Mario US Embassy
26 Abičić Ana Hidroing d.o.o.
27 Pozojević Andriana Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
28 Šantić Bojana Tim studio d.o.o.
29 Blažević Boris Experto crede d.o.o.
30 Tabulov Štrelov Daria  
31 Mirković Darko ADDE studio d.o.o.
32 Manojlović Daša Randić i suradnici d.o.o.
33 Vlahek Emilija Prokon d.o.o.
34 Noršić Patrčević Helena  
35 Matic Hrvoje Competent d.o.o.
36 Križaj Ida  
37 Stankovski Igor Projekt na Savi d.o.o.
38 Mucalo Igor Odvjetnički ured Veršić Marušić
39 Petković Iva Forma Plavo d.o.o
40 Cigrovski Ivan Intelika d.o.o.
41 Vukasović Lončar Ivan  
42 Sučević Jelena  
43 Vučković Karla Tita grupa d.o.o.
44 Kasić Krešimir Ytong porobeton HR d.o.o.
45 Špigl Uhrl Kristina Arhi plus d.o.o.
46 Čorović Grubišić Ljiljana Arhikon d.o.o.
47 Perković Mario Grad Koprivnica
48 Juras Martina Zrcalo inženjering d.o.o.
49 Vinski Matija Projektni biro Vinski d.o.o.
50 Budojević Mirela Zagrebačka banka d.d.
51 Marković Mladen Tehnomobil d.o.o.
52 Šustić Ozana Studio artis d.o.o.
53 Cvetko Tursan Romana Sika Croatia d.o.o.
54 Vlačić Sandro Rockwool Adriatic d.o.o.
55 Perko Tamara Zagrebačka banka d.d.
56 Vrančić Tanja Časopis "Građevinar"
57 Jukić Neznanović Tajana Grad Rijeka
58 Fabijanić Tea Ured ovlaštene arhitektice Tea Fabijanić
59 Stanojević Valentina  
60 Vihnanek Vedran  
61 Hrvatin Vedran ADDE d.o.o.
62 Ćurlin Venko Projekt na Savi d.o.o.
63 Čučković Željko  Oikon d.o.o.
64 Antičević Doris IDASSACOMMERCE d.o.o
65 Bogdanić Ivan SUPEUS udruga
66 Gero Mark Eco-Logic System
67 Gregurec Zagrajski Ivana Ured ovlaštene arhitektice Ivana Gregurec Zagrajski
68 Ivković Adrijana Student
69 Jovanović Storić  Andrea  ARHETIP d.o.o.
70 Kovačić Klara Zagrebačka banka d.d.
71 Krevzelj Željko  Ministarstvo zaštite okoliša i prirode 
72 Krizmanić Dino Urbis d.o.o.
73 Kučina Jasminka GEO-CROATIA d.o.o.
74 Lauš  Martina ZAVOD ZA PROST. UREĐ. KOPRIV.-KRIŽ. ŽUP.
75 Marinić Goran  
76 Munivrana Iris STUDIO MORPHOSIS d.o.o.
77 Nevistić Niko   
78 Perković Mario Heros d.o.o. Solin
79 Rožek Renata Grad Sveta Nedelja
80 Ružić  Martina Ured ovlaštene arhitektice Martina Ružić
81 Smokvina Jasmina Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
82 Stašić  Tomislav Hep Esco d.o.o.
83 Šolman Hrvoje Arctis d.o.o.
84 Šulina Iva RANDIC I SURADNICI d. o. o.
85 Tolić Ivan Hrvatsko društvo krajobraznih arhitekata
86 Tramišak Nevenka Ured ovlaštene arhitektice Nevenka Tramišak
87 Vidaković Sanja MEGA POLIS d.o.o.
88 Vidić Kristina GEO-CROATIA d.o.o.
89 Zajec Marina Ured ovlaštene arhitektice Marina Zajec
90 Zanki Vlasta Hep Esco d.o.o.
91 Zausnigg Ivona IDASSACOMMERCE d.o.o.
92 Žnidarec Weiner Martina A.P.B. ŽNIDAREC-WEINER d.o.o.
93 Nižetić Dubravka Hrvatski savjet za zelenu gradnju
94 Bobinac  Goran  Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
95 Cafuk  Tatjana  
96 Crnošija  Ernest  GTC Nekretnine d.o.o.
97 Čaić  Daniela  Ministarstvo obrane RH
98 Ćapeta  Petra   
99 Ćurčić Baldini  Gianmarco  Baldinistudio d.o.o.
100 Dimitrijević Siniša  
101 Dubraja  Mladen  Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja RH
102 ECIMOVIĆ  LARISA   
103 Gačić-Pojatina  Alenka  AGP dizajn d.o.o
104 Golubić  Stjepko   
105 Hauptmann  Davor  Kreiranje d.o.o.
106 Ivanec  Janja   
107 Karalija Nenad Mapei d.o.o.
108 Kirigin Vanja  
109 Košmerl  Zoran  HAL d.o.o.
110 Krznar Darko MORH
111 Livaković  Bojan  LOVRIN PORTAL d.o.o.
112 Marenjak Terezija Silvija  PPP Centar d.o.o.
113 Mesić  Davor  Ina d.d.
114 Milonja  Dalija  Hiperprostor d.o.o.
115 Mutnjaković Prebeg  Željka  EXHIBEO ARHITEKTURA d.o.o.
116 Patrk  Nikola  Struktura projekt d.o.o.
117 Peruzović  Mario   
118 Sarić  Nina  VMD Promet d.o.o.
119 Tomić  Jelena  PROJEKT MENSIO d.o.o.
120 Turalija  Alka  Poljoprivredni fakultet Osijek
121 Vidakovic  Sanja  MEGA POLIS d.o.o.
122 Vidović  Majda  VMD promet d.o.o.
123 Vodička  Kristina Beton Lučko
124 Bošković Jerko  
125 Bošnjak Nikolina  
126 Čajko Damir  
127 Đukić Josipa Grad Velika Gorica
128 Gregorović Simona Plan Art j.d.o.o.
129 Hartman Branislav FZOEU
130 Hartman  Vanja Hep Esco d.o.o.
131 Jukić  Vedran Soda-arhitekti d.o.o.
132 Križanac  Kristina  
133 Mandić Damir  
134 Merdžo  Adrijana MGIPU
135 Miličević Pojatina Martina MAP2STUDIO d.o.o.
136 Perić Ivana Era Nova d.o.o.
137 Peršić  Ivan  
138 Pleše  Sabina  
139 Smodila Domagoj E.S.T.U. d.o.o.
140 Starčević  Maša Hrvatski savjet za zelenu gradnju
141 Šarec  Damir Hep Esco d.o.o.
142 Uzelac Damjan Toga Inženjering d.o.o.
143 Vranješ Domagoj Vita Projekt d.o.o.
144 Zamolo Mihaela  
145 Žugaj  Tea Hrvatski savjet za zelenu gradnju
146 Artuković Tanja PO-MARK d.o.o.
147 Benazić Nina Grad Pazin
148 Dibrani Nedjeljka AGP Biro d.o.o.
149 Domitrović Matasić Karmen Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja RH
150 Đinđić Ana  Društvo arhitekata Zadra
151 Grgurević Nikolina   
152 Halapija Tatjana  Nada Projekt d.o.o.
153 Hohnjec Marijan Primum Mobile d.o.o.
154 Klobučar Hrvoje  Gradska Toplana Karlovac
155 Kolar Benak Željka HKA - Trio-Projekt d.o.o.
156 Kovač Jelena Zavod za prostorno uređenje Koprivničko-križevačke županije
157 Krapanić Hrvoje  Daikin Hrvatska d.o.o.
158 Lalin Ivana Holcim Hrvatska d.o.o.
159 Mucko Ivan  
160 Perl Alan Strabag d.o.o.
161 Pintarić Ivo Experto crede d.o.o.
162 Pražić Vedran  Experto crede d.o.o.
163 Radeljić Marijan AGP Biro d.o.o.
164 Radnić Cippico Marijana PO-MARK d.o.o.
165 Radošević Lucijana   
166 Rubić Hrvoje  Knauf d.o.o.
167 Sokačić - Kosović Silvija Kosović d.o.o.
168 Somek Danijela Knauf d.o.o.
169 Trojanović Anita  
170 Drožđan Ivica HEP-ESCO d.o.o.
171 Ružić Marko Grad Velika Gorica
172 Špoljarić  Dario Experto Crede d.o.o.
173 Blažević Sabina  Experto Crede d.o.o.
174 Čeović Marija Meridian 16 Business Park d.o.o.
175 Ilijević Mladen Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
176 Mihetec Mario Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
177 Križ Šelendić Irena Ministarstvo graditeljstva i prostronoga uređenja RH
178 Ribar Vesna Grad Karlovac
179 Ćurko Ante Daikin Hrvatska d.o.o.
180 Radmilović Roman Daikin Hrvatska d.o.o.
181 Pavlinušić Ana  HEP-ESCO d.o.o.
182 Žele Vjekoslav Ministarstvo graditeljstva i prostronoga uređenja RH
183 Androić Brajčić Ines Ministarstvo graditeljstva i prostronoga uređenja RH
184 Ponoš Dubravko  Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
185 Kelava Nataša Grad Zagreb
186 Ružić Petra GTC Nekretnine
187 Mekanović Jasmin Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
188 Ožegović Iva Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
189 Miočić Hrvoje Saint-Gobain d.o.o.
190 Smolar Dean  Hrvatski savjet za zelenu gradnju
191 Horvat Diana  Ministarstvo graditeljstva i prostronoga uređenja RH
192 Bogdan  Anđela  Hrvatski savez građevinskih inženjera

 

E-mailovi certificiranih stručnjaka su dostupni na zahtjev.

Pokrovitelji - platinasti

Pokrovitelji - srebrni

POSLOVNI ČLANOVI

Prijavite se na HSZG newsletter: